Ужгород Live

   

18 листопада 2017
17:24 - Михайло Ланьо Що до "галасу" навколо Мукачівського замку «Паланок». Немає нічого поганого в тому, що компетентна комісія перевірить законність р...

Що до "галасу" навколо Мукачівського замку «Паланок».

Немає нічого поганого в тому, що компетентна комісія перевірить законність рішення Мукачівської міської ради про передачу замку "Паланок" до комунальної власності.

В разі передачі його на баланс Держави, постраждає лише клан Балог, який роками робить гешефт на цій історично-архітектурній пам'ятці і аж ніяк не Мукачівці та гості міста....
При зміні суб`єкта господарювання, Мукачівський замок не змінить своєї функції, не змінить своє місце розташування, а так і залишиться окрасою Мукачева, Закарпаття та України.
Окремо хочу звернутись до підписантів звернення до президента України, більшість з яких годуються з долоней того ж клану Балог: "Шановні, чому Вас НЕ ТУРБУЄ питання відновлення міського стадіону ДЮСШ, меморіалу "Захисників", будинку "Культури", будинку "Національних спільнот"...? Чому???
Вам самим не на набридло бути "підписантами" за викликом?"
У кого совість чиста, тому боятися нема чого.
Якщо у Держави є сумніви, то нехай перевірить, чи все в порядку. То її право та обов`язок!

( Михайло Ланьо )

17 листопада 2017
Найактуальніші новини Ужгорода та Закарпатської області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Ужгород, репортажі з місця подій Закарпаття, економіка області, політика Ужгород, культурне життя, спорт в Ужгороді.

 

 

 

 

Copyright © 2017 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS