Ужгород Live

   

26 травня 2017

25 травня 2017

24 травня 2017
22:33 - Іван Мунтян Разом із головою Чернівецької ОДА Олександром Фищуком взяв участь у нараді під головуванням Президента України Петра Порошенка, що...

Разом із головою Чернівецької ОДА Олександром Фищуком взяв участь у нараді під головуванням Президента України Петра Порошенка, що відбулася у Луцьку на Волині та була присвячена практичним аспектам реалізації права громадян України на безвізовий перетин кордону з країнами Європейського Союзу.
Після інформації керівників Держприкордонслужби та ДФС України про завантаженість пунктів перетину державного кордону Президент заслухав керівників чотирьох західноукраїнських областей.... Зокрема, голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль досить критично оцінив ситуацію, що нині склалася на усіх міжнародних пунктах перетину кордону з ЄС. За його словами, існуюча мережа цих пунктів не готова до запровадження безвізового режиму і якщо невідкладно не почати вживати адекватних заходів, спрямованих на підвищення пропускної здатності існуючих пунктів пропуску та відновлення роботи свого часу закритих, ми не зможемо уникнути величезних черг та незручностей для наших громадян на кордоні.
Не секрет, що аналогічна ситуація склалася й у Чернівецькій області, де діє один-єдиний міжнародний пункт пропуску «Порубне-Сірет», який аж ніяк не витримає прогнозованого збільшення транспортного потоку з червня цього року. Маємо ще два пункти перетину кордону «Дяківці-Раковець» та «Красноїльськ-Вікову де Сус», завершення реконструкції та введення в експлуатацію яких напряму залежить від ДФС України. До слова, з румунського боку вже все готово.
Сподіваюся, що Президент нас почув й найближчим часом усі пов’язані з цим проблеми будуть вирішені і до вересня ці пропускні пункти запрацюють, що в контексті домовленостей, досягнутих з румунською стороною, дозволить значно покращити транзитні можливості нашого регіону.

( Іван Мунтян )
Найактуальніші новини Ужгорода та Закарпатської області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини Ужгород, репортажі з місця подій Закарпаття, економіка області, політика Ужгород, культурне життя, спорт в Ужгороді.