У Львові готуються відновити роботу початкових шкіл, ринків і літніх майданчиків

14 квітня 2021 00:25:14    

Мобільні бригади також починають вакцинувати працівників міських стратегічних підприємств.

У четвер, 15 квітня, у Львові розглянуть можливість відновлення роботи промислових ринків, літніх майданчиків та офлайн навчання у початковій школі. Про це повідомив  на своїй сторінці у Фейсбук міський голова Львова Андрій Садовий за результатами засідання комісії з надзвичайних ситуацій, яке відбулося нині.

Зокрема, за його словами, на комісії домовилися, що упродовж наступних днів будуть спостерігати за динамікою захворювання та госпіталізацій. Якщо кількість зменшиться, або принаймні не зростатиме, тоді розглянуть питання відновлення роботи у Львові промислових ринків, літніх терас та навчання у початковій школі.

Окрім цього, міський голова додав, що мобільні бригади починають вакцинувати працівників стратегічних підприємств, закладів торгівлі та ринків, закладів харчування, банків та поштових відділень. Наразі щеплення роблять препаратом CoviShield виробництва Oxford-Astra Zeneca.

Нагадаємо, що посилений карантин у Львові продовжили до 19 квітня. Фінальне рішення стосовно роботи літніх майданчиків у Львові, промислових ринків та те, чи вийдуть на навчання 1-4 класи місцевих шкіл планували оприлюднити сьогодні.

Наразі ж дитячі садочки у Львові працюють у режимі чергових груп для дітей, батьки яких працюють. Громадський транспорт – у режимі спецперевезень, а безкоштовний проїзд для всіх пільгових категорій призупинили.  Магазини непродовольчої групи та будівельних товарів працюють лише навинос та за попереднім замовленням. Непродовольчі ринки, а також змішані ринки (продовольчої та непродовольчої групи товарів), мають бути зачинені.

Читати далі »

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]nfo
Powered by QCMS