Суд підтвердив: будівлі медичних закладів є спільною власністю територіальних громад Львівської області

17 червня 2021 08:07:13    

Йдеться про приміщення закладів охорони здоров’я за адресами: вул. Коциловського, 15а, вул. О.Басараб, 2, вул.Коциловського, 30/32; вул. Комаринця, 2 а; вул. Антоновича,117; вул. Житомирська, 8 а; вул. Гіпсова, 40;  вул. Антоновича, 80; вул. Коновальця, 116; вул.Коновальця,114.

Також Львівська міська рада домагалась в судовому порядку визнати недійсними свідоцтва про право власности на нерухоме майно та скасувати державну реєстрацію права комунальної власности.

Ухвалою Київського Господарського суду від шостого серпня 2020 року позовні вимоги було задоволено у повному обсязі. Однак постановою Північного апеляційного господарського суду від 14 січня 2021 року рішення суду було скасовано, а у задоволені позовних вимог відмовлено повністю.

Львівська міська рада та Львівська обласна прокуратура не погодились з висновками суду апеляційної інстанції та подали свої касаційні скарги.

Учора, 16 червня, Верховний Суд закрив касаційне провадження за касаційними скаргами Львівської міської ради та Львівської обласної прокуратури.

«Вказану справу суди розглядали тривалий час , ухвалювали різні рішення, а справу повертали на новий судовий розгляд. Однак сьогодні Верховний Суд  закрив касаційне провадження й фактично поставив крапку у цій справі – рішення Львівської обласної ради про оформлення права спільної власности територіальних громад Львівської області на будівлі медичних закладів, як і свідоцтва про право власності, є чинними»,  – зазначив заступник начальника юридичного відділу обласної ради Ярослав Гасяк.

Зауважмо: 19 травня 2021 року Верховний Суд також закрив касаційне провадження у судовій справі за позовом Львівської міської ради до Львівської обласної ради, у якій міська рада просила суд визнати недійсним свідоцтво про право власности на будівлі фтизіопульмонології та скасувати державну реєстрацію права власности.

Отже, рішеннями судів було вкотре підтверджено, що будівлі медичних закладів є спільною власністю територіальних громад Львівської області.

Читати далі »

Новини Львів Live

Новини Львів »

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS