На Львівщині проведуть інвентаризацію об’єктів незавершеного будівництва

29 липня 2021 19:12:02    

Сьогодні, 29 липня, у Львівській ОДА відбулось засідання робочої групи по об’єктах незавершеного будівництва.

Як зазначили в межах засідання, за інформацією органів місцевого самоврядування, сьогодні на Львівщині є 372 таких об’єкти на суму 3,6 млрд грн. Найбільше їх у Львівському районі, найменше у Червоноградському.

«Ми багато говоримо про об’єкти незавершеного будівництва, проте насправді не маємо повної картини. Крім того, останні переліки об’єктів, які ми отримали, показують, що самі ОМС до кінця не розуміють, що є на їхніх територіях та що з цим робити. Ми хочемо мати справді об’єктивну картину по області, перш за все об’єктів соціальної інфраструктури. Важливо, щоб при плануванні видатків, як з державного, так обласного бюджетів, ми розуміли, які є пріоритети по об’єктах і чи вони збігаються з баченням органів місцевого самоврядування», – зазначив перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик.

Відтак, за підсумками робочої групи, перелік об’єктів незавершеного будівництва поданий ОМС мають опрацювати керівники структурних підрозділів ОДА, РДА та внести свої пропозиції й зауваження до департаменту економічної політики Львівської ОДА. Опісля об’єкти, по яких будуть питання, обстежать спільно з керівниками територій. А вже остаточний варіант винесуть на розгляд робочої групи. Його ж враховуватимуть при плануванні капітальних видатків.

The post На Львівщині проведуть інвентаризацію об’єктів незавершеного будівництва first appeared on Дивись.info.

Читати далі »

Новини Львів Live

Новини Львів »

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS